Dnia 2023-04-09 13:00 odbył się mecz pomiędzy Leeds oraz Crystal Palace zakończony wynikiem 1-5

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Leeds a Crystal Palace wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-5.

W dniu 2023-04-09 13:00 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Leeds a Crystal Palace.

Gole strzelali: P. Bamford 21' 1-0 B. Aaronson M. Guéhi 45' 1-1 J. Schlupp J. Ayew 53' 1-2 M. Olise E. Eze 55' 1-3 M. Olise O. Édouard 69' 1-4 M. Olise J. Ayew 77' 1-5 W. Hughes

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 44' Weston McKennie 86' Wilfried Gnonto 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 50'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter meczu to Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Leeds zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Leicester. Kolejno natomiast Crystal Palace z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Wolves.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów śledzi bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Junior Firpo Joel Ward wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Leeds i Crystal Palace oraz ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Elland Road.