Fulham - Crystal Palace, wynik spotkania: 1-1

W meczu 35. kolejki Premier League, rozegranym w Craven Cottage, drużyny Fulham i Crystal Palace podzieliły się punktami remisując 1-1. Spotkanie, które odbyło się 2 dni temu o godzinie 14:00, było pełne emocji i niezdecydowane do samego końca.

Relacja z meczu Fulham - Crystal Palace

Wczoraj na stadionie Craven Cottage, gdzie gospodarzem była drużyna Fulham, odbyło się emocjonujące starcie z Crystal Palace. Mecz zakończył się remisem 1-1, a kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję obejrzeć zaciętą rywalizację dwóch drużyn Premier League.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00, a głównym arbitrą był Stuart Attwell z Anglii, który dopilnował sprawiedliwości na boisku. Zarówno Fulham, jak i Crystal Palace, walczyły o punkty w 35. kolejce ligowej rywalizacji.

Pierwsza połowa nie przyniosła spektakularnych akcji i obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym remisie 0-0. Zawodnicy obu ekip starały się przełamać defensywę rywala, ale brakowało skuteczności w ostatnich akcjach.

Po przerwie to Fulham wyszło z determinacją do gry i to właśnie Rodrigo Muniz popisał się skutecznym strzałem w 52. minucie, otwierając wynik na 1-0 po asyście T. Castagne. Kibice gospodarzy szaleli z radości na trybunach, widząc prowadzenie swojej drużyny.

Jednak Crystal Palace nie zamierzało się poddać i doprowadziło do wyrównania w 87. minucie za sprawą J. Schluppa, który pokonał bramkarza rywali, A. Whartona asystując przy tej bramce. Na tablicy wyników pojawiło się 1-1, co podtrzymało napięcie do samego końca meczu.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, a obie drużyny musiały podzielić się punktami. Warto zauważyć, że kartki również nie ominęły tego spotkania. Will Hughes z Crystal Palace został ukarany żółtą kartką w 83. minucie, natomiast Joachim Andersen otrzymał kartonik w 90. minucie, także w barwach gości.

Następne wyzwania czekają zarówno Fulham, które zmierzy się z Brentford, Manchester City oraz Luton, jak i Crystal Palace, które zmierzy się z Manchester United, Wolves oraz Aston Villą. Kibice obu drużyn mogą oczekiwać kolejnych emocjonujących spotkań w ramach Premier League.