Mecz West Ham vs Crystal Palace, wynik końcowy 2-2

West Ham vs Crystal Palace, wynik końcowy 2-2. Dnia 2021-08-28 14:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy West Ham a Crystal Palace.

Pierwsza połowa meczu między West Ham i Crystal Palace zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: P. Fornals 39' 1-0 M. Antonio C. Gallagher 58' 1-1 C. Benteke M. Antonio 68' 2-1 C. Gallagher 70' 2-2

Żółte kartki West Ham: D. Rice 90'

Żółte kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Attwell. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Ham zmierzy się już z Dinamo Zagreb, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Manchester United natomiast Crystal Palace z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Leicester.

Coraz częściej oddani fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi D. Rice nieustannie serwują wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Obserwujemy książkowe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami ligowymi są zagorzałe, nie często zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Premier League. West Ham i Crystal Palace oraz ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, London Stadium.