Crystal Palace kontra Tottenham, wynik meczu: 3-0

Dnia 2021-09-11 11:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Tottenham.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace oraz Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: W. Zaha 75' 1-0 O. Edouard 84' 2-0 W. Zaha O. Edouard 90' 3-0 C. Gallagher

Żółte kartki Crystal Palace: W. Zaha 53' C. Gallagher 89'

Żółte kartki Tottenham: J. Tanganga 53' J. Tanganga 58' Lucas 81'

Czerwone kartki Tottenham: J. Tanganga 58'

Sędzią głównym tego spotkania był J. Moss. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Leicester a Tottenham podejmie Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Wolves.

Coraz częściej oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak W. Zaha J. Tanganga nierzadko zagwarantowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Zdarzają się ostre faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami okazują się zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Crystal Palace oraz Tottenham z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Selhurst Park.