Spotkanie Crystal Palace kontra Southampton, wynik 1-0

Crystal Palace kontra Southampton, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania między Crystal Palace a Southampton zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-29 14:00 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Crystal Palace a Southampton.

Gole strzelali: O. Édouard 38' 1-0 T. Mitchell

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 31' Odsonne Édouard 61' Tyrick Mitchell 82'

Żółte kartki Southampton: Lyanco 31' Mohammed Salisu 40' Mohamed Elyounoussi 45'

Czerwone kartki Southampton:

Główny arbiter meczu to Salisbury Michael, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Crystal Palace stanie naprzeciw West Ham, następne spotkania z drużynami Newcastle i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Southampton z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Wednesday i Liverpool.

Dzisiaj fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Wilfried Zaha Lyanco częstokroć zagwarantowały własnym sympatykom wiele wrażeń. Zmagania między graczami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż spotkania nudzą. Stale zdarzają się efektowne bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Crystal Palace oraz Southampton oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Selhurst Park.