Spotkanie pomiędzy Crystal Palace oraz Newcastle zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Selhurst Park dnia 2023-01-21 17:30

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Crystal Palace a Newcastle wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-01-21 17:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Newcastle.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 4' Will Hughes 75' Cheick Doucouré 87' Michael Olise 90'

Żółte kartki Newcastle: Kieran Trippier 57' Joelinton 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny arbiter meczu to Craig Pawson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stawi czoła Manchester United, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Brentford. Kolejno natomiast Newcastle z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz West Ham.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Marc Guéhi Kieran Trippier nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Często natrafiamy na nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Crystal Palace oraz Newcastle w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Selhurst Park.