Crystal Palace kontra Manchester United, wynik meczu 1-1

Crystal Palace kontra Manchester United wynik meczu 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace a Manchester United zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-01-18 20:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 7 pomiędzy Crystal Palace a Manchester United.

Gole strzelali: Bruno Fernandes 44' 0-1 C. Eriksen M. Olise 90' 1-1

Żółte kartki Crystal Palace: Will Hughes 77'

Żółte kartki Manchester United: Lisandro Martínez 47' Casemiro 80'

Czerwone kartki Manchester United:

Główny sędzia meczu to John Brooks, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Brentford a Manchester United z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Nottingham Forest.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Will Hughes Lisandro Martínez nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na wyśmienite gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Crystal Palace i Manchester United oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Selhurst Park.