Spotkanie Newcastle kontra Crystal Palace dnia 2023-10-21 14:00 na stadionie St. James' Park: wynik 4-0

W meczu z 9. kolejki Premier League drużyna Newcastle podejmowała Crystal Palace na St. James' Park. Gospodarze okazali się niepokonani, dominując nad rywalami przez całe spotkanie. Wynik na przerwę wynosił już imponujące 3-0, a ostatecznie Newcastle zwyciężyło 4-0. Sędzią tego pojedynku był Tim Robinson z Anglii.

Mecz pomiędzy Newcastle a Crystal Palace zakończony zwycięstwem gospodarzy

W emocjonującym starciu drużyn Newcastle i Crystal Palace, to gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, triumfując z wynikiem 4-0. Mecz odbył się na St. James' Park, a atmosfera była niesamowita, z widownią dopingującą swoje ulubione drużyny.

Wielka dominacja Newcastle od pierwszej minuty

Już od pierwszego gwizdka sędziego można było zobaczyć determinację gospodarzy. W czwartej minucie to właśnie Jacob Murphy wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 1-0. Asystował mu Kieran Trippier, który wykonując precyzyjne podanie, umożliwił mu skuteczne wykończenie akcji.

Przez resztę pierwszej połowy Newcastle dążyło do kolejnych bramek, nie pozostawiając Crystal Palace żadnych szans. W 44. minucie Anthony Gordon zwiększył przewagę gospodarzy, strzelając drugiego gola meczu. Tym razem asystujący Jacob Murphy stał się strzelcem, a ich współpraca okazała się niezwykle skuteczna.

W ostatniej chwili pierwszej połowy, w 45. minucie, Sean Longstaff dołożył trzeciego gola dla Newcastle, ciesząc tym samym kibiców. Asystujący zawodnicy w tej sytuacji nie zostali sprecyzowani, jednak ogólna współpraca drużyny była na bardzo wysokim poziomie.

W drugiej połowie kontynuacja dominacji Newcastle

W drugiej połowie obie drużyny starały się zmienić losy spotkania, jednak to Newcastle nadal imponowało swoją grą. W 66. minucie Callum Wilson zdobył czwartą bramkę dla swojej drużyny. Ponownie asystujący Jacob Murphy odegrał kluczową rolę, przyczyniając się do kolejnego trafienia.

Kartki dla obu drużyn

W trakcie meczu sędzia Tim Robinson ukarał kilku zawodników żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy, Sean Longstaff otrzymał żółtą kartkę w 39. minucie, natomiast Kieran Trippier został ukarany podobnym ostrzeżeniem w samej końcówce pierwszej połowy.

W drużynie Crystal Palace również nie obyło się bez kar. Jean-Philippe Mateta został ukarany żółtą kartką w 29. minucie, a w 45. minucie Odsonne Édouard oraz Tyrick Mitchell również zobaczyli żółte kartki od sędziego.

Bez kartek czerwonych

Mimo zaciętej walki na boisku, żadnej z drużyn nie spotkała kara czerwona. Zarówno zawodnicy Newcastle, jak i Crystal Palace byli odpowiedzialni i kontrolowali swoje emocje.

Następne wyzwania dla obu drużyn

Dla drużyny Newcastle kolejne spotkanie to starcie z Borussią Dortmund, które obie strony czekają z niecierpliwością. Po tak przekonującym zwycięstwie nad Crystal Palace, Newcastle zamierza utrzymać wysoką formę.

Crystal Palace natomiast zmierzy się z Tottenhamem w kolejnym meczu, w którym obie drużyny będą dążyć do zdobycia trzech punktów. Potem oczekują ich spotkania z Burnley i Evertonem, które również obiecuje być trudnymi.

Wszystko wskazuje na to, że zarówno Newcastle, jak i Crystal Palace, mają przed sobą emocjonujące wyzwania i jesteśmy ciekawi, jak poradzą sobie w najbliższych meczach. Przekonamy się już niedługo!