Crystal Palace vs Manchester City, wynik meczu 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Crystal Palace a Manchester City wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-03-11 17:30 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Crystal Palace a Manchester City.

Gole strzelali: E. Haaland 78' 0-1

Żółte kartki Crystal Palace: Luka Milivojević 30' Joachim Andersen 90'

Żółte kartki Manchester City: Rúben Dias 59' Nathan Aké 65'

Czerwone kartki Manchester City:

Główny arbiter spotkania - Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Brighton, następne spotkania z drużynami Arsenal i Leicester natomiast Manchester City z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i West Ham.

Wierni kibice futbolu z entuzjazmem śledzą potyczki ligi Premier League. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Luka Milivojević Rúben Dias niejednokrotnie zapewniły wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między drużynami piłkarskimi okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Wielokrotnie trafiamy na brutalne faule, efektowne asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League. Udział takich popularnych drużyn jak Crystal Palace oraz Manchester City z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Selhurst Park.