Mecz Crystal Palace kontra Leicester zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Selhurst Park

Crystal Palace kontra Leicester 2-1. Dnia 2023-04-01 14:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace i Leicester.

Po pierwszej połowie meczu między Crystal Palace i Leicester wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Ricardo Pereira 56' 0-1 T. Castagne D. Iversen 59' 1-1 J. Mateta 90' 2-1 J. Ayew

Żółte kartki Crystal Palace: Eberechi Eze 81' Marc Guéhi 88' Jean-Philippe Mateta 90'

Żółte kartki Leicester: Victor Kristiansen 29' Harry Souttar 68' Kiernan Dewsbury-Hall 83' Wilfred Ndidi 89'

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Southampton i Everton. Kolejno natomiast Leicester z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Manchester City.

Mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Eberechi Eze Victor Kristiansen raz za razem zapewniają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między drużynami są nader zażarte, nie często bywa, że są to potyczki nudne. Nieustannie zdarzają się idealne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League. Crystal Palace i Leicester i ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Selhurst Park.