Mecz Crystal Palace kontra Tottenham zakończony wynikiem 0-4

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace i Tottenham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Dnia 2023-01-04 20:00 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Tottenham.

Gole strzelali: H. Kane 48' 0-1 I. Perišić H. Kane 53' 0-2 Bryan Gil M. Doherty 68' 0-3 Son Heung-Min 72' 0-4

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 61'

Żółte kartki Tottenham: Oliver Skipp 42' Bryan Gil 77'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny sędzia spotkania - M. Oliver. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Manchester United. Kolejno natomiast Tottenham z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Fulham.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak m.in. Jeffrey Schlupp Oliver Skipp nierzadko zagwarantowały swoim sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Niesamowite walki pomiędzy graczami ligowymi są niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to widowiska usypiające. Regularnie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Crystal Palace i Tottenham oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Selhurst Park.