Mecz Crystal Palace kontra Aston Villa, wynik końcowy 1-2

Crystal Palace kontra Aston Villa 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Crystal Palace a Aston Villa zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2021-11-27 15:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Crystal Palace oraz Aston Villa.

Gole strzelali: M. Targett 15' 0-1 A. Young J. McGinn 86' 0-2 A. El Ghazi M. Guéhi 90' 1-2 C. Kouyaté

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 29' Joel Ward 44' Luka Milivojević 56'

Żółte kartki Aston Villa: Matty Cash 29' Marvelous Nakamba 54' Douglas Luiz 74'

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Everton natomiast Aston Villa z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Liverpool.

Kibice z entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Wilfried Zaha Matty Cash stale gwarantują wyśmienitym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że zmagania przynudzają. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania sportowe ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Crystal Palace i Aston Villa oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Selhurst Park.