Mecz Burnley kontra Crystal Palace, wynik 3-3

Burnley kontra Crystal Palace 3-3. W dniu 2021-11-20 15:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Burnley a Crystal Palace.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley a Crystal Palace zakończyła się wynikiem 2-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: C. Benteke 8' 0-1 J. Andersen B. Mee 19' 1-1 A. Westwood C. Wood 27' 2-1 J. Tarkowski C. Benteke 36' 2-2 C. Gallagher M. Guéhi 41' 2-3 M. Cornet 49' 3-3 J. Tarkowski

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 22' Ashley Westwood 70'

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 22' Christian Benteke 59' Michael Olise 90'

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Burnley stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Newcastle natomiast Crystal Palace z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Manchester United.

Coraz częściej kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak James Tarkowski Wilfried Zaha raz za razem zapewniły kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Burnley i Crystal Palace jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.