Mecz Leeds vs Crystal Palace zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leeds oraz Crystal Palace wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-11-30 20:15 na stadionie Elland Road odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: Raphinha 90' 1-0

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 42' Junior Firpo 48' Stuart Dallas 72' Tyler Roberts 87' Adam Forshaw 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 37' Conor Gallagher 39' Marc Guéhi 90'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania to Kevin Friend, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Leeds stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Arsenal natomiast Crystal Palace podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Watford.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi interesujące starcia w lidze Premier League. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Pascal Struijk Joel Ward nader często zagwarantowały wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące walki pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Leeds oraz Crystal Palace jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Elland Road.