Dnia 2021-10-23 14:00 na obiekcie Selhurst Park miał miejsce mecz Crystal Palace vs Newcastle zakończony wynikiem 1-1

Crystal Palace vs Newcastle, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Crystal Palace a Newcastle zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się Crystal Palace i Newcastle.

Gole strzelali: C. Benteke 56' 1-0 T. Mitchell C. Wilson 65' 1-1 E. Krafth

Żółte kartki Crystal Palace: Joachim Andersen 13' Joel Ward 26' Christian Benteke 89'

Żółte kartki Newcastle: Callum Wilson 27' Jamaal Lascelles 59' Matt Ritchie 90' Joelinton 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Manchester City, następne spotkania z drużynami Wolves i Burnley. Kolejno natomiast Newcastle z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Brentford.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Joachim Andersen Callum Wilson wielokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom wiele wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że spotkania nie są interesujące. Ustawicznie obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. Udział takich zespołów jak Crystal Palace oraz Newcastle z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Selhurst Park.