Mecz Crystal Palace vs Leicester, wynik końcowy 2-2

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace oraz Leicester zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-03 13:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Crystal Palace a Leicester.

Gole strzelali: K. Iheanacho 31' 0-1 J. Vardy 37' 0-2 H. Barnes M. Olise 61' 1-2 J. Schlupp 72' 2-2

Żółte kartki Crystal Palace: Joachim Andersen 78'

Żółte kartki Leicester: Ryan Bertrand 29' Youri Tielemans 46' Harvey Barnes 90'

Czerwone kartki Leicester:

Główny arbiter spotkania - Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Crystal Palace stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Manchester City a Leicester z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Spartak Moscow oraz Brentford.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki ligi Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Joachim Andersen Ryan Bertrand wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać widowiska piłkarskie ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Crystal Palace oraz Leicester z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.