Mecz Manchester City - Crystal Palace, wynik końcowy 0-2

Manchester City - Crystal Palace 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Manchester City i Crystal Palace wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-10-30 14:00 na stadionie Etihad Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Manchester City a Crystal Palace.

Gole strzelali: W. Zaha 6' 0-1 C. Gallagher C. Gallagher 88' 0-2 M. Olise

Żółte kartki Manchester City: Ederson 45' Bernardo Silva 45'

Żółte kartki Crystal Palace: Jordan Ayew 27' Conor Gallagher 65' Vicente Guaita 86'

Czerwone kartki Manchester City: Aymeric Laporte 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Manchester City stanie naprzeciw Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Manchester United i Everton. Kolejno natomiast Crystal Palace zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Aston Villa.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Ederson Jordan Ayew nierzadko zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, bezlitosne faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania sportowe ligi Premier League i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Manchester City i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Etihad Stadium.