Arsenal vs Crystal Palace, wynik spotkania - 5-0

W najnowszym spotkaniu Premier League drużyna Arsenal pokonała Crystal Palace 5-0 w meczu rozegranym w Emirates Stadium. Arsenal objął prowadzenie już w pierwszej połowie, uzyskując wynik 2-0 na przerwę. To było widowiskowe starcie, które przyciągnęło uwagę kibiców piłki nożnej.

Arsenal zniszczył Crystal Palace 5-0 na Emirates Stadium

W dniu 20 stycznia 2024 roku na Emirates Stadium w Londynie odbył się mecz pomiędzy drużynami Arsenal i Crystal Palace. Mecz zakończył się wynikiem 5-0, z czego wynik do przerwy wynosił 2-0. Była to 21. kolejka Premier League.

Sędzią głównym spotkania był Paul Tierney z Anglii.

Relacja z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita już od samego początku. Kibice Arsenalu głośno dopingowali swoją drużynę, tworząc wspaniałą atmosferę na trybunach.

W 11. minucie meczu Gabriel Magalhães strzelił pierwszego gola dla Arsenalu, dając im prowadzenie 1-0. Asystę przy tym golu zanotował D. Rice.

Do przerwy Arsenal podwyższył prowadzenie na 2-0 dzięki bramce D. Hendersona w 37. minucie.

W drugiej połowie meczu, Arsenal kontynuował swoją dominację. L. Trossard zdobył bramkę w 59. minucie, z kolei asystę zanotował Gabriel Jesus, co dało Arsenalowi prowadzenie 3-0.

W doliczonym czasie gry, Gabriel Martinelli dwukrotnie trafił do siatki, najpierw w 90. minucie, a następnie po kilku chwilach, ustalając wynik meczu na 5-0. Jorginho zanotował asystę przy drugiej bramce Martinelliego.

Na boisku nie obyło się bez kartek. Nie odnotowano żadnych żółtych ani czerwonych kartek dla drużyny Arsenalu, natomiast dla Crystal Palace sędzia pokazał kilka żółtych kartek, jednak nie było czerwonych.

Po takim widowisku, kibice Arsenalu mogą być zadowoleni z gry swojej drużyny. Najbliższe mecze dla Arsenalu to starcia z Nottingham Forest, Liverpool i West Ham. Natomiast Crystal Palace zmierzy się z Sheffield Utd, Brighton oraz Chelsea.