Chelsea kontra Crystal Palace, wynik meczu: 1-0

Chelsea kontra Crystal Palace, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania między Chelsea a Crystal Palace zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-01-15 14:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Chelsea a Crystal Palace.

Gole strzelali: K. Havertz 64' 1-0 H. Ziyech

Żółte kartki Chelsea: Jorginho 49' Conor Gallagher 84'

Żółte kartki Crystal Palace: Cheick Doucouré 26' Nathaniel Clyne 42' Eberechi Eze 52' Will Hughes 83' Marc Guéhi 88'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Chelsea stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham oraz West Ham a Crystal Palace z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Manchester United.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Jorginho Cheick Doucouré nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtą kartką, książkowe gole i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami ligowymi są nader zajadłe, nie często bywa, iż spotkania męczą fana. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Chelsea i Crystal Palace i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stamford Bridge.

Przeglądnij nasz artykuł i poszerz swoją wiedzę - kliknij tutaj!