Na obiekcie Villa Park dnia 2023-09-16 14:00 miało miejsce spotkanie Aston Villa - Crystal Palace: 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Aston Villa a Crystal Palace zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2023-09-16 14:00 na stadionie Villa Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i Crystal Palace.

Gole strzelali: O. Édouard 47' 0-1 J. Mateta J. Durán 87' 1-1 L. Digne L. Bailey 1 90' 2-1 M. Diaby Douglas Luiz 90' 3-1

Żółte kartki Aston Villa: John McGinn 17' Nicolò Zaniolo 45' Matty Cash 86' Jhon Durán 90' Leon Bailey 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Eberechi Eze 17' Will Hughes 53' Joel Ward 90'

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny arbiter meczu - England Darren, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Aston Villa stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Chelsea i Everton natomiast Crystal Palace podejmie Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Manchester United.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak John McGinn Eberechi Eze raz za razem gwarantują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż mecze męczą. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, oglądać spotkania sportowe znanej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Aston Villa i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Villa Park.