Spotkanie między Nottingham Forest oraz Crystal Palace zakończone wynikiem 1-0 na stadionie The City Ground

Nottingham Forest - Crystal Palace wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Nottingham Forest a Crystal Palace wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-11-12 15:00 na stadionie The City Ground rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki Regular Season - 16 pomiędzy Nottingham Forest a Crystal Palace.

Gole strzelali: M. Gibbs-White 54' 1-0

Żółte kartki Nottingham Forest: Ryan Yates 61'

Żółte kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 30' Joel Ward 64' Marc Guéhi 73' Jeffrey Schlupp 88'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny sędzia meczu - John Brooks, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nottingham Forest stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Chelsea a Crystal Palace z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Tottenham.

Bardzo często liczni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Ryan Yates Tyrick Mitchell wielokrotnie gwarantują swoim kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami są niezwykle zażarte, rzadko bywa, że zmagania nas męczą. Trafiamy na nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty i gole zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Nottingham Forest i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak The City Ground.