Spotkanie Arsenal - Crystal Palace, wynik 4-1

Arsenal - Crystal Palace 4-1.

Pierwsza część spotkania między Arsenal i Crystal Palace zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2023-03-19 14:00 na stadionie Emirates Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Arsenal oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 28' 1-0 B. Saka B. Saka 43' 2-0 B. White G. Xhaka 55' 3-0 L. Trossard J. Schlupp 63' 3-1 B. Saka 74' 4-1 K. Tierney

Żółte kartki Arsenal:

Żółte kartki Crystal Palace: James Tomkins 59'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter meczu - Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Arsenal stawi czoła Leeds, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz West Ham. Kolejno natomiast Crystal Palace podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Southampton.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące starcia, które startują w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak James Tomkins wielokrotnie zapewniają wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Arsenal i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Emirates Stadium.