Dnia 2022-05-19 18:45 na obiekcie Goodison Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Everton i Crystal Palace zakończone wynikiem 3-2

Everton vs Crystal Palace, wynik 3-2. Dnia 2022-05-19 18:45 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Everton i Crystal Palace.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Everton a Crystal Palace wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

 

Gole strzelali: J. Mateta 21' 0-1 E. Eze J. Ayew 36' 0-2 M. Keane 54' 1-2 M. Holgate Richarlison 75' 2-2 D. Calvert-Lewin 85' 3-2 D. Gray

Żółte kartki Everton: Michael Keane 67' Abdoulaye Doucouré 82'

Żółte kartki Crystal Palace: Will Hughes 32' Jordan Ayew 34' Wilfried Zaha 69'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Everton stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Crystal Palace z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów z zapałem śledzi ekscytujące potyczki ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Michael Keane Will Hughes nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy zapadające w pamięć bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to zmagania statyczne. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazoglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich znanych drużyn jak Everton oraz Crystal Palace z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Goodison Park.