Na stadionie Selhurst Park odbyło się spotkanie pomiędzy Crystal Palace i Arsenal: 3-0

Crystal Palace - Arsenal, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace a Arsenal zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-04-04 19:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Crystal Palace a Arsenal.

Gole strzelali: J. Mateta 16' 1-0 J. Andersen J. Ayew 24' 2-0 J. Andersen W. Zaha 74' 3-0

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Arsenal: Thomas Partey 53' Granit Xhaka 77'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Newcastle i Leeds a Arsenal z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Manchester United.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze Premier League. Złożone z zdolnych obrońców i napastników piłkarskie drużyny i piłkarze jak Thomas Partey niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na wyjątkowe gole i asysty, brutalne faule zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska przynudzają. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League. Crystal Palace i Arsenal jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Selhurst Park.