Crystal Palace vs Manchester City, wynik meczu 0-0

W dniu 2022-03-14 20:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace i Manchester City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Crystal Palace a Manchester City wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Cheikhou Kouyaté 44' Conor Gallagher 83' Odsonne Édouard 90'

Żółte kartki Manchester City: Jack Grealish 54'

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Leicester i Everton natomiast Manchester City zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Liverpool.

Oddani fani śledzą pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Składające się z zdolnych obrońców i napastników drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Cheikhou Kouyaté Jack Grealish nieraz zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to spotkania statyczne. Wielokrotnie obserwujemy książkowe bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskie ligi Premier League i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Crystal Palace i Manchester City i ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Selhurst Park.