Mecz Manchester City vs Crystal Palace, wynik końcowy 2-2

W sobotnie popołudnie na Etihad Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Manchester City i Crystal Palace. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że na przerwę gospodarze prowadzili 1-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 17. kolejki angielskiej Premier League.

Mecz pomiędzy drużynami Manchester City (Gospodarz) przeciwko Crystal Palace (Goście)

Sędzia Główny: Paul Tierney

Bramki: J. Grealish 24'1-0 (P. Foden), R. Lewis 54' 2-0, J. Mateta 76' 2-1 (J. Schlupp), M. Olise 90' 2-2

Żółte kartki Gospodarze: Ederson 42'

Żółte kartki Goście: Joachim Andersen 40'

Następne mecze dla Manchester City: Urawa, Brentford, Everton

Następne mecze dla Crystal Palace: Brighton, Chelsea

Relacja z meczu Manchester City - Crystal Palace

Witajcie na Etihad Stadium, gdzie dzisiaj odbył się mecz pomiędzy drużynami Manchester City a Crystal Palace. Atmosfera na stadionie była elektryzująca, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe spotkanie.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy od samego początku starali się narzucić swoje tempo. Po kilku groźnych sytuacjach, w 24. minucie piłkarz Manchesteru City, J. Grealish, zdobył pierwszą bramkę po asyście P. Fodena, co wywołało euforię na trybunach.

W drugiej połowie gospodarze kontynuowali swoją dobrą grę, zdobywając drugiego gola za sprawą R. Lewisa w 54. minucie. Wydawało się, że Crystal Palace nie ma szans na odwrócenie losów meczu, jednak w 76. minucie J. Mateta doprowadził do zmniejszenia straty dla gości, a asystował przy tym J. Schlupp.

Gra w końcówce meczu była niesamowicie emocjonująca, aż do samego końca. W doliczonym czasie gry M. Olise strzelił bramkę na wagę remisu dla Crystal Palace, co wywołało ekstazę wśród kibiców gości.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2, co sprawiło, że obie drużyny mogły opuścić boisko z głową w górę. Był to mecz pełen emocji, zwrotów akcji i wspaniałej piłki, na którą wszyscy zasłużyli. Teraz obie drużyny będą musiały szybko zregenerować siły, ponieważ czekają ich kolejne trudne spotkania w Premier League.