Dnia 2023-11-11 15:00 na obiekcie Selhurst Park miało miejsce spotkanie między Crystal Palace i Everton: wynik 2-3

W emocjonującym meczu Premier League pomiędzy Crystal Palace a Everton, to drużyna z Liverpoolu okazała się zwycięska, pokonując gospodarzy 3-2. Spotkanie, które odbyło się na Selhurst Park, dostarczyło kibicom wielu wrażeń i ciekawych akcji. Wynik na przerwę był remisowy 1-1, jednak w drugiej połowie Everton zdołał zdobyć kolejne bramki i utrzymać przewagę do końcowego gwizdka sędziego. Mecz ten był jednym z meczów 12. kolejki ligowej, a datę i godzinę spotkania zapisujemy jako 2023-11-11 o godzinie 15:00.

Mecz na Selhurst Park zakończony zwycięstwem Evertonu

11 listopada odbył się mecz pomiędzy Crystal Palace a Evertonem w ramach 12. kolejki Premier League. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem drużyny z Liverpoolu 3-2, co sprawiło, że kibice obu ekip nie mogli narzekać na brak emocji.

Na samym początku spotkania, w 1. minucie, Vitaliy Mykolenko zaskoczył bramkarza gospodarzy, zdobywając pierwszego gola dla The Toffees. Jednak już cztery minuty później, Eberechi Eze wyrównał wynik, co sprawiło, że obie drużyny szukały kolejnych okazji strzeleckich.

W drugiej połowie lepszą skutecznością wykazali się piłkarze z Liverpoolu, którzy po bramkach Abdoulaye Doucouré (49') oraz O. Édouarda (74') prowadzili 2-1. Jednak nie zniechęcili się gospodarze, którzy doprowadzili do wyrównania za sprawą I. Gueye w 86. minucie.

Niestety dla fanów Crystal Palace, ostateczny wynik na korzyść Evertonu ustalił właśnie Idrissa Gueye, który zdobył bramkę na 4 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, arbiter Samuel Barrott musiał ukarać kilku piłkarzy. Eberechi Eze otrzymał żółtą kartkę w 24. minucie, a kartki żółte również obejrzał Amadou Onana, Abdoulaye Doucouré, James Garner oraz Vitaliy Mykolenko z drużyny przeciwników.

Następne mecze Crystal Palace to spotkania z Luton, West Ham oraz Bournemouth, natomiast Everton zmierzy się z Manchesterem United, Nottingham Forest oraz Newcastle. Będziecie śledzić te rozgrywki?