Crystal Palace kontra Everton, wynik spotkania - 0-0

Pierwsza połowa meczu między Crystal Palace a Everton zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-04-22 14:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Crystal Palace a Everton.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Tyrick Mitchell 27'

Żółte kartki Everton: Mason Holgate 37' Dominic Calvert-Lewin 63' Mason Holgate 80'

Czerwone kartki Everton: Mason Holgate 80'

Główny sędzia meczu to John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami West Ham i Tottenham. Kolejno natomiast Everton z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Brighton.

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Tyrick Mitchell Mason Holgate nieustannie zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między drużynami bywają zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to mecze usypiające. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Premier League. Crystal Palace oraz Everton jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Selhurst Park.