Everton - Crystal Palace, wynik spotkania: 3-0

Everton - Crystal Palace, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Everton oraz Crystal Palace zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Goodison Park odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: D. Calvert-Lewin 11' 1-0 A. Iwobi A. Gordon 63' 2-0 D. McNeil 84' 3-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: James Tarkowski 68' Demarai Gray 70' James Garner 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Jeffrey Schlupp 68' Marc Guéhi 68' Wilfried Zaha 68' Jean-Philippe Mateta 80'

Czerwone kartki Everton:

Główny arbiter spotkania to Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Everton zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Bournemouth natomiast Crystal Palace z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Newcastle.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które startują w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak James Tarkowski Jeffrey Schlupp często zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania nas męczą. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League. Everton oraz Crystal Palace jak ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Goodison Park.