Mecz Crystal Palace vs Chelsea dnia 2022-10-01 14:00 na stadionie Selhurst Park - końcowy wynik 1-2

W dniu 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Crystal Palace i Chelsea.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace a Chelsea zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: O. Édouard 7' 1-0 J. Ayew P. Aubameyang 38' 1-1 Thiago Silva C. Gallagher 90' 1-2 C. Pulišić

Żółte kartki Crystal Palace: Odsonne Édouard 22'

Żółte kartki Chelsea: Thiago Silva 32' Mason Mount 52' Mateo Kovačić 88'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny arbiter spotkania to Chris Kavanagh, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Leicester i Wolves a Chelsea podejmie AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i AC Milan.

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Odsonne Édouard Thiago Silva nieustannie gwarantują wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, książkowe asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Crystal Palace i Chelsea i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Selhurst Park.