Crystal Palace vs Luton, wynik końcowy 1-1

Crystal Palace kontra Luton, wynik meczu - 1-1

W meczu 28. kolejki Premier League pomiędzy Crystal Palace a Luton na boisku Selhurst Park padł remis 1-1. Spotkanie rozegrane zostało dwa dni temu, 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale ostatecznie goście zdołali wyrównać wynik, dzieląc punkty z drużyną z Londynu.

Mecz pomiędzy Tottenham kontra Crystal Palace, wynik 3-1

Mecz pomiędzy Tottenham oraz Crystal Palace na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium dnia 2024-03-02 15:00 - 3-1

W ostatnim spotkaniu 27. kolejki Premier League drużyna Tottenham podejmowała na własnym stadionie Crystal Palace. Mecz odbył się dwa dni temu, 2 marca o godzinie 15:00. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-1.

Mecz Crystal Palace kontra Burnley, wynik 3-0

Crystal Palace vs Burnley, wynik meczu 3-0

W meczu 26. kolejki Premier League pomiędzy Crystal Palace a Burnley, rozegranym 24 lutego 2024 roku na stadionie Selhurst Park, to Crystal Palace okazało się zdecydowanym zwycięzcą, pokonując rywali z wynikiem 3-0. Pomimo bezbramkowej pierwszej połowy, gospodarze zdołali przełamać się po przerwie i zapewnić sobie pewne zwycięstwo.

Mecz pomiędzy Everton - Crystal Palace zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie Everton vs Crystal Palace, wynik końcowy 1-1

W meczu 25. kolejki Premier League pomiędzy Everton a Crystal Palace na stadionie Goodison Park padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się 19 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, było pełne emocji i niezwykle wyrównane. Oba zespoły starały się zdobyć trzy punkty, co zaowocowało widowiskową rywalizacją na boisku.

Mecz Crystal Palace vs Chelsea zakończony wynikiem 1-3

Crystal Palace kontra Chelsea, wynik meczu - 1-3

Wczoraj, 12 lutego 2024 roku, na stadionie Selhurst Park odbył się emocjonujący mecz Premier League pomiędzy drużynami Crystal Palace i Chelsea. Mimo prowadzenia gospodarzy po pierwszej połowie, ostatecznie to ekipa z Chelsea wyszła zwycięsko, pokonując rywali 3-1. To spotkanie, które odbyło się w ramach 24. kolejki ligowej, dostarczyło wiele emocji i zmian na tabeli.

Mecz Brighton vs Crystal Palace, wynik 4-1

Dnia 2024-02-03 15:00 na stadionie American Express Community's Stadium odbyło się spotkanie pomiędzy Brighton i Crystal Palace zakończone wynikiem 4-1

W sobotnim starciu drużyn Brighton i Crystal Palace padł wyraźny wynik 4-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się 3 lutego o godzinie 15:00 na American Express Community's Stadium, zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść Brighton już po pierwszej połowie. To było starcie 23. kolejki Premier League, które odbyło się pięć dni temu.

Mecz Crystal Palace kontra Sheffield Utd 3-2

Crystal Palace kontra Sheffield Utd, wynik spotkania - 3-2

W dniu 30 stycznia 2024 roku odbył się mecz w ramach 22. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Crystal Palace i Sheffield Utd na stadionie Selhurst Park. Mecz zakończył się wynikiem 3-2, po emocjonujących 90 minutach gry, w której obie drużyny dały z siebie wszystko.

Mecz pomiędzy Arsenal - Crystal Palace zakończony wynikiem 5-0

Arsenal vs Crystal Palace, wynik spotkania - 5-0

W najnowszym spotkaniu Premier League drużyna Arsenal pokonała Crystal Palace 5-0 w meczu rozegranym w Emirates Stadium. Arsenal objął prowadzenie już w pierwszej połowie, uzyskując wynik 2-0 na przerwę. To było widowiskowe starcie, które przyciągnęło uwagę kibiców piłki nożnej.

Chelsea kontra Crystal Palace, wynik końcowy 2-1

Chelsea - Crystal Palace, wynik spotkania - 2-1

Wczorajszy wieczór na Stamford Bridge przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Chelsea i Crystal Palace. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po wyrównanym pierwszym czasie gry, który zakończył się wynikiem 1-1. Spotkanie to było częścią 19. kolejki Premier League i dostarczyło kibicom wiele ekscytujących momentów.

Mecz pomiędzy Crystal Palace vs Brentford 3-1

Crystal Palace vs Brentford, wynik spotkania 3-1

Drużyny Crystal Palace oraz Brentford zmierzyły się w emocjonującym meczu Premier League, który odbył się na stadionie Selhurst Park. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Crystal Palace 3-1, po tym jak na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 2-1.

Manchester City vs Crystal Palace, wynik 2-2

Mecz Manchester City vs Crystal Palace, wynik końcowy 2-2

W sobotnie popołudnie na Etihad Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Manchester City i Crystal Palace. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że na przerwę gospodarze prowadzili 1-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 17. kolejki angielskiej Premier League.

Crystal Palace vs Bournemouth wynik spotkania 0-2

Mecz pomiędzy Crystal Palace oraz Bournemouth zakończony wynikiem 0-2 dnia 2023-12-06 19:30

W meczu Premier League Crystal Palace podejmowało drużynę Bournemouth na swoim stadionie Selhurst Park. Mecz zakończył się zwycięstwem Bournemouth 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Wydarzenia z tego starcia przyniosły wiele emocji i decydujących momentów, które warto przyjrzeć się bliżej.