Mecz między West Ham oraz Crystal Palace zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie London Stadium

West Ham kontra Crystal Palace zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa meczu między West Ham oraz Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-06 14:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 15. Zmierzyły się West Ham oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: S. Benrahma 20' 1-0 Lucas Paquetá W. Zaha 41' 1-1 E. Eze M. Olise 90' 1-2 W. Zaha

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 58'

Żółte kartki Crystal Palace: Jordan Ayew 88'

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter meczu to Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Arsenal. Kolejno natomiast Crystal Palace podejmie Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest oraz Fulham.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Craig Dawson Jordan Ayew stale serwują wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często bywa, że widowiska męczą. Często trafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych orazprzeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak West Ham oraz Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, London Stadium.