Mecz Crystal Palace - Leeds, wynik 2-1

Crystal Palace - Leeds, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Crystal Palace a Leeds.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace a Leeds zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: P. Struijk 10' 0-1 O. Édouard 24' 1-1 M. Olise E. Eze 76' 2-1 W. Zaha

Żółte kartki Crystal Palace: Cheick Doucouré 14' Marc Guéhi 38' Michael Olise 82'

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 50' Rasmus Kristensen 79' Robin Koch 90'

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia spotkania to Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Crystal Palace stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Everton natomiast Leeds z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Fulham.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Cheick Doucouré Pascal Struijk stale zapewniają wspaniałym entuzjastom wiele pozytywnych emocji. Natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami piłkarskimi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że zmagania męczą. Warto więc śledzić spotkania sportowe ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Crystal Palace oraz Leeds z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Selhurst Park.