Na stadionie St. James' Park miał miejsce mecz Newcastle vs Crystal Palace zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Newcastle a Crystal Palace wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-09-03 14:00 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 6 pomiędzy Newcastle a Crystal Palace.

Gole strzelali:

Żółte kartki Newcastle: Sean Longstaff 15' Ryan Fraser 67'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 56'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Newcastle stawi czoła West Ham, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Fulham natomiast Crystal Palace z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Chelsea.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą starcia ligi Premier League. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Sean Longstaff Joel Ward wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się widowiskowe gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki między drużynami futbolowymi są zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to potyczki drętwe. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi Premier League. Newcastle oraz Crystal Palace oraz ich udział w Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, St. James' Park.