Dnia 2022-08-05 19:00 na stadionie Selhurst Park miał miejsce mecz Crystal Palace kontra Arsenal: końcowy wynik 0-2

W dniu 2022-08-05 19:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 1 pomiędzy Crystal Palace a Arsenal.

Po pierwszej połowie spotkania między Crystal Palace a Arsenal wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 20' 0-1 O. Zinchenko M. Guéhi 85' 0-2

Żółte kartki Crystal Palace: Nathaniel Clyne 64'

Żółte kartki Arsenal: Granit Xhaka 44' Ben White 60'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny arbiter spotkania - Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Manchester City natomiast Arsenal zmierzy się z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Fulham.

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Nathaniel Clyne Granit Xhaka nieraz zapewniły wspaniałym miłośnikom wiele wrażeń. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki między graczami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że są to zmagania statyczne. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Udział takich lubianych drużyn jak Crystal Palace i Arsenal w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.