Southampton vs Crystal Palace, wynik meczu 1-2

Pierwsza połowa meczu między Southampton i Crystal Palace zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-30 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35. Zmierzyły się Southampton i Crystal Palace.

Gole strzelali: Oriol Romeu 9' 1-0 J. Ward-Prowse E. Eze 60' 1-1 N. Clyne W. Zaha 90' 1-2 J. McArthur

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 16'

Żółte kartki Crystal Palace: Jean-Philippe Mateta 16' James McArthur 38' Joel Ward 45'

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia meczu - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Southampton stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Liverpool i Leicester. Kolejno natomiast Crystal Palace podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Everton.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Jan Bednarek Jean-Philippe Mateta systematycznie serwują wyborowym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między graczami okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska drętwe. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Southampton i Crystal Palace w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak St. Mary's Stadium.