Mecz Watford - Crystal Palace, wynik 1-4

W dniu 2022-02-23 19:30 na stadionie Vicarage Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Watford oraz Crystal Palace.

Pierwsza połowa meczu między Watford oraz Crystal Palace zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: J. Mateta 15' 0-1 M. Sissoko 18' 1-1 Kiko Femenía C. Gallagher 42' 1-2 T. Mitchell W. Zaha 85' 1-3 J. Ayew W. Zaha 90' 1-4 J. McArthur

Żółte kartki Watford: Samir 40' Kiko Femenía 62'

Żółte kartki Crystal Palace: Cheikhou Kouyaté 44'

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia meczu to Andre Marriner, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Watford stawi czoła Arsenal, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Southampton natomiast Crystal Palace podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Manchester City.

Liczni fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Samir Cheikhou Kouyaté niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między graczami bywają zaciekłe, rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się efektowne asysty oraz gole, ostre faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich orazoglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Watford oraz Crystal Palace i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Vicarage Road.