Crystal Palace kontra Burnley, wynik spotkania 1-1

W dniu 2022-02-26 15:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 27 pomiędzy Crystal Palace a Burnley.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Crystal Palace oraz Burnley wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Schlupp 9' 1-0 M. Olise L. Milivojević 46' 1-1

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 30' James Tarkowski 72'

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu to Jonathan Moss, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Crystal Palace stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Wolves i Manchester City natomiast Burnley z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Brentford.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi Premier League. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy jak Josh Brownhill nieustannie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki nudne. Obserwujemy nieprzepisowe faule, wyjątkowe bramki oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe ligi Premier League i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Crystal Palace oraz Burnley jak ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Selhurst Park.