Dnia 2022-02-19 15:00 miał miejsce mecz między Crystal Palace oraz Chelsea zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2022-02-19 15:00 na stadionie Selhurst Park rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Crystal Palace a Chelsea.

Pierwsza połowa spotkania między Crystal Palace a Chelsea zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: H. Ziyech 89' 0-1 Marcos Alonso

Żółte kartki Crystal Palace: Michael Olise 68'

Żółte kartki Chelsea: Malang Sarr 62' Christian Pulišić 90' Kai Havertz 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Crystal Palace stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Stoke City. Kolejno natomiast Chelsea z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Liverpool.

Wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Michael Olise Malang Sarr nieprzerwanie zapewniają kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Często obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania między graczami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nudzą. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Crystal Palace i Chelsea z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Selhurst Park.