Crystal Palace kontra Norwich, wynik spotkania: 3-0

Crystal Palace kontra Norwich, wynik końcowy 3-0. Dnia 2021-12-28 15:00 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Crystal Palace a Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania między Crystal Palace oraz Norwich wynik to 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: O. Édouard 8' 1-0 J. Mateta 38' 2-0 O. Édouard J. Schlupp 42' 3-0 O. Édouard

Żółte kartki Crystal Palace: Odsonne Édouard 22'

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 10' Sam Byram 29'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Crystal Palace zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Liverpool. Kolejno natomiast Norwich z Charlton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Everton.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Składające się z zdolnych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Odsonne Édouard Ben Gibson wielokrotnie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe bramki czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami są zaciekłe, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Crystal Palace oraz Norwich oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Selhurst Park.