Spotkanie Tottenham - Crystal Palace zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2021-12-26 15:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 19 pomiędzy Tottenham a Crystal Palace.

Po pierwszej połowie meczu między Tottenham oraz Crystal Palace wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: H. Kane 32' 1-0 Lucas Moura Lucas Moura 34' 2-0 Emerson Son Heung-Min 74' 3-0 Lucas Moura

Żółte kartki Tottenham: Davinson Sánchez 68'

Żółte kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 26' Wilfried Zaha 37' James Tomkins 45'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Crystal Palace: Wilfried Zaha 37'

Główny sędzia meczu to Jonathan Moss, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Tottenham stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Watford i Chelsea natomiast Crystal Palace zmierzy się z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Millwall.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki ligi Premier League. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Davinson Sánchez Wilfried Zaha nierzadko zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne faule, spektakularne asysty i gole zapewniające smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi bywają nader zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze usypiające. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Tottenham oraz Crystal Palace jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.