Spotkanie pomiędzy Crystal Palace oraz Southampton na obiekcie Selhurst Park dnia 2021-12-15 19:30 - wynik 2-2

Crystal Palace kontra Southampton, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Crystal Palace i Southampton wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2021-12-15 19:30 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki - 17. Zmierzyły się Crystal Palace oraz Southampton.

Gole strzelali: W. Zaha 2' 1-0 O. Édouard J. Ward-Prowse 32' 1-1 A. Broja 36' 1-2 K. Walker-Peters J. Ayew 65' 2-2

Żółte kartki Crystal Palace: Marc Guéhi 25' James Tomkins 73'

Żółte kartki Southampton: Valentino Livramento 67' Mohammed Salisu 84' Lyanco 88' Willy Caballero 90'

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Crystal Palace zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Norwich oraz West Ham. Kolejno natomiast Southampton z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Newcastle.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi interesujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Marc Guéhi Valentino Livramento wielokrotnie zapewniają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Crystal Palace i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Selhurst Park.