Spotkanie Crystal Palace vs Everton zakończone wynikiem 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Crystal Palace i Everton zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2021-12-12 16:30 na obiekcie sportowym Selhurst Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Crystal Palace a Everton.

Gole strzelali: C. Gallagher 41' 1-0 J. Ayew J. Tomkins 62' 2-0 W. Hughes S. Rondón 70' 2-1 C. Gallagher 90' 3-1

Żółte kartki Crystal Palace:

Żółte kartki Everton: Abdoulaye Doucouré 72' Demarai Gray 76'

Czerwone kartki Everton:

Główny arbiter meczu to Andy Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Crystal Palace stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Watford oraz Tottenham. Kolejno natomiast Everton z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Burnley.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Abdoulaye Doucouré wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. Zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Crystal Palace i Everton oraz ich udział w Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.